www

strony internetowe

Naszą przewagą jest przede wszystkim niekonwencjonalne i kompleksowe podejście do realizowanych projektów. Nasi partnerzy w kooperacji z nami tworzą strategie internetowe dla firm i marek za każdym razem indywidualnie. Zawsze jako zespół opieramy się na szczegółowych analizach docelowych grup klientów jak i istniejącego rynku konkurencji.

Nasze doświadczenie opiera się na kilkuletniej wspópracy z agencją MarkRoen Design. MarkRoen jako grafik i frellancer zdobywał doświadczenie w działach marketingu, promocji i reklamy w polskich i zagranicznych firmach. Od 2001 roku zbiera doświadczenia z własnej działalności na polskim rynku. Z dumą przyznajemy się do tego że nasz partner to skuteczna agencja interaktywna. Zawodowy artysta grafik jak również zewnętrzni programiści oraz profesjonalny acount to zespół dzięki któremu jesteśmy dumni z naszych realizacji.

Do dnia dzisiejszego możemy pochwalić się realizacjami zarówno dla klientów polskich jak i tych zagranicznych. Każdy z naszych projektów osiągnął zamieżony cel. Dzięki temu nasz partner uzyskał status skutecznej agencji interaktywnej.

To dzięki Wam naszym klientom z dnia na dzień zwiększamy swój potencjał i nasze możliwości tak aby zapewnić jak najbardziej kompleksową ubsługę dopasowaną do Państwa potrzeb. Skuteczność i profesjonalne podejście do każdego projektu owocuje osiągnięciem zamieżonych celów.

Już dziś jesteśmy w stanie stwierdzić że nasze realizacje są na najwyższym europejskim i światowym poziomie zarówno jeśli mówimy o rozwiązaniach graficznych jak i programisycznych.

 

 
 
HOME   |   OFERTA   |   SERWIS   |   STRONY WWW   |   KONTAKT    

COPYRIGHT C 2011 ZENITHCOMP.PL ALL RIGHTS RSERVED.

DESIGN     MARKROEN.COM